VIDEO / Gjesti i Emery që po bën xhiron e internetit

Unai Emery është një trajner tepër energjik në stol. Gjatë ndeshjeve të Arsenal ai shihet shpesh duke bërë gjeste nga më të ndryshmet. Por ky i fundit ka bërë xhiron e internetit.

Ai ka vazhduar me skenat e tija edhe në ndeshjen e së mërkurës ndaj Manchester United në Old Trafford, dhe tifozëve nuk u ka shpëtuar asgjë, si gjithmonë.

Nuk ka nevojë të përshkruhet më tepër se çfarë gjesti është, besojmë se video më poshtë është shumë e qartë…

/a.r

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU