VIDEO/ Makina përfundon në trotuar dhe përplas 18-vjeçarin në Tiranë

Një aksident me një person të plagosur ka ndodhur në mesditë në kryeqytet. Mësohet se një 18-vjeçar është përplasur nga një automjet në rrugën e “Don Boskos”.

Policia ka bërë të ditur se shtetasi A. N., 18 vjeç ka qenë duke kaluar rrugën, ndërkohë që është përplasur nga mjeti i tipit “Volkswagen”, i cili drejtohej nga shtetasja M.F.

18-vjeçari është transportuar me ambulancë në spital, ku po i jepet ndihma e duhur mjekësore. Shërbimet e policisë kanë shoqëruar në ambientet e policisë drejtuesen e mjetit për veprime të mëtejshme proceduriale.

JOQ ka publikuar edhe një video vetëm pak momente pas aksidentit. /a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU