VIDEO/ Basha: Nuk ka të ardhme një vend që fëmijët dhe grastë i çon tek fabrikat e drogës

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka postuar në rrjetin e tij social një pjesëz të intervistës së tij në Top Stoty, ku theksi ka qenë për situatën e kanabisit në vend.

“Ne nuk kemi të ardhme me një ekonomi që mbështetet në prodhimin e paligjshëm të kanabisit, e cila thith të gjitha burimet njerëzore dhe natyrore të vendit”, është shprehur Basha/java/a.k

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU