Prezantuesja shqiptare shfaq asetet ‘shpërthyese’ mbi.. gur (FOTO)

Aktorja dhe prezantuesja shqiptare, Eliona Pitarka vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me fotot e saj provokative.

Ajo ka postuar disa foto provokative në profilin e saj në Instagram në të cilat shfaqet në bikini ulur mbi një guri ku ka shfaqur asetetet e saj shpërthyese, shkruan Indeksonline.

Bukuroshja është komentuar dhe pëlqyer shumë për fotot e tilla të postuara në rrjete sociale.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU