Ndërron jetë ish-kryekomisari Nikoll Vatnikaj, pësoi atak kardiak

Është ndarë nga jeta parakohe një ndër drejtuesit më të njohur të Policisë së Tiranës.

Bëhet fjalë për kryekomisarin Nikoll Vatnikaj.

Policia bën të ditur se ish-kryekomisari ka pësuar një atak kardiak gjatë natës.

Vatnikaj ka një karrierë të gjatë prej më shumë se 30 vitesh në polici.

Kryesisht ai ka mbajtur detyra të rëndësishme, si shefi i Komisariateve të ndryshme në Tiranë, si dhe detyra të tjera të Policinë e Shtetit./a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU