Ndarja, Afrona fshin fotot me Bleron nga Instagrami

Tashmë është e sigurt se Blero dhe Afrona po përjetojnë një krizë në lidhjen e tyre, e cila nuk dihet nëse është përfundimtare.

Lajmi se çifti i njohur i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të shumë komentuar tashmë ka pushtuar mediat rozë.

Afrona ka fshirë të gjitha fotografitë së bashku me Bleron në Instagram duke na dhënë vulën se ky lajm është shumë i vërtetë.

Por, ndryshe nga bukuroshja, Blero ende mban fotot me të në profilin e ti.

Express/d.i.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU