Mata për ‘problemet’ me Mourinhon: Janë thënë shumë gënjeshtra

Juan Mata është rikthyer të flas për ‘problemet’ me Jose Mourinhon. Mesfushori i Manchester Unitedit, Juan Mata, ka bërë të ditur se shumë gjëra janë thënë të pavërteta për marrëdhënien e tij me ish trajnerin e Chelseat, Jose Mourinho-n, shkruan Gazeta Express.

“Marrëdhënia ime me Mourinhon asnjëherë nuk ka qenë e keqe”, tha Mata. “Shumë gënjeshtra janë thënë që kur Jose Mourinho erdhi në klub gjatë verës”, theksoi më tej spanjolli, i cili shtoi.

“Më shqetësonte shumë se çdo ditë më duhej të lexoja dhe dëgjoja gjëra të pavërteta. Me të gjithçka është në rregull”. (b.an)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU