Luana, provokuese me linjat. Poston foton nga Milano

Është një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar dhe një fakt të tillë e tregon gjithnjë dhe në çdo dalje të saj.

Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë deri në fund të këmbëve por duke iu dukur mjaft format trupore.

Edhe këtë herë Luana dëshmoi se kjo do të jetë një verë mjaft e nxehtë ku ajo do të ekspozojë linjat./b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU