Kroaci-Angli, sfida për finalen e madhe, formacionet zyrtare

Kroacia dhe Anglia do të luajnë në gjysmëfinalen e dytë të Botërorit Rusia 2018.

Kroacia hyn me një formacion thuajse të njëjtë me atë te çerekfinales, me Vrsajlkon e lënduar që duket se është kthyer në kohë për ndeshjen kundër Anglisë.

As te Anglia nuk ka ndryshime në formacion dhe ata paraqiten me të njëjtin formacion si në çerekfinalen kundër Suedisë.

Formacionet zyrtare: 

/a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU