FOTOT/ Azem Hajdari bashkon Metën, Berishën, Bashën dhe të djathtën

Në 20-vjetorin e vrasjes së Azem Hajdarit, PD ka organizuar një përkujtimore.

Në të kanë qenë të pranishëm shumë figura të njohura, duke nisur nga Sali Berisha që akuzohet se e luftoi në të gjallë Hajdarin, tek Ilir Meta, kundërshtar politik i tij, ambasadorë, deri tek Lulzim Basha, që nuk e ka njohur ndonjëherë.

a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU