Çiljeta nxjerr blof Ermalin: Kemi qenë bashkë në Kosovë kur ti…

Çiljeta Xhilaga ishte e ftuara e radhës e puntatës së djeshme të emisionit “Xing me Ermalin” në Tv Klan.

Gjatë emisionit këngëtarja pranoi se është xheloze, ndërkohë që iu drejtua Mamaqit nëse është Ami xheloze…

Ajo shtoi më tej se ka qenë e pranishme vetë dhe ka dëgjuar drejtuesin e emisionit teksa telefoninte Amin nga Kosova duke thënë se do të raportonte tek ajo se ç’po ndodhte.

Ermal Mamaqi: Je xheloze ti?

Çiljeta Xhilaga: Po edhe jam, varet nga situata. Pse ka femër që nuk është xheloze.

Ermal Mamaqi: Nuk ka…

Çiljeta Xhilaga: Pse Ami nuk është për shembull?

Ermal Mamaqi: Është por…

Çiljeta Xhilaga: S’të ka fut ndonjë GPS? Mos më gënje mua se kemi qenë bashkë në Kosovë dhe ti the po dal pak të flas me gruan, të raportoj pak.

Ermal Mamaqi: Uaaaa. Unë mendoj se raportimi është një formë respekti. Kur t’i nuk raporton do të thotë se nuk e çanë kokën për personin që ke në krahë.

Çiljeta Xhilaga: Ashtu raportojnë të gjithë.

Ermal Mamaqi: Por gjithmonë kur raportimi vjen nga brenda dhe jo i kërkuar nga jashtë. Kur të kërkohet nga jashtë është problem i madh.

/b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU