Aksidenti i Kavajës, viktima po ktheje nga puna me biçikletë

Një  35-vjeçar u aksidentua për vdekje mbrëmjen e sotme në Kavajë nga një automjet.

Policia thotë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:50, në qendër të qytetit.

Një mjet i paidentifikuar ka aksidentuar me pasojë vdekjen shtetasin S. B., rreth 35 vjeç dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Shërbimet e policisë po punojnë për identifikimin e mjetit dhe drejtuesit të tij.

Ndërkohë, burime nga Kavaja bëjnë të ditur se viktima po udhëtonte me biçikletë drejt banesës në momentin e aksidentit. Shkak dyshohet se është bërë edhe mungesa e ndriçimit në rrugë.

/a.r

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU