Aksident në Mat, makina bie në lumë

Një aksident është shënuar gjatë natës së kaluar në aksin rrugor Burrel-Bulqizë. Një makinë tip ‘Golf’ ka përfunduar në lumin Mat, ndërsa nuk dihet ende nëse ka viktima apo të lënduar.

Policia ka mbërritur në vendngjarjes dhe priten informacione më të detajuara mbi aksidentin.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Klosit, ndërsa makinës i duket vetëm kabina. /b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU