Zvicra triumfoi, ish-bashkëshortja e Xhemailit jep “vlerësimin” befasues

Ndeshja e sotme mes Serbisë dhe Zvicrës ishte një ndër më emocionuesit për shqiptarët, pasi dy golat e shënuar erdhën nga Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri. Ndërkohë pas përfundimit të ndeshjes, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, Erjona Sulejmani, shqiptarit tjetër të skuadrës së Zvicrës, u shpreh se ishte shumë e kënaqur sot, ndryshe nga ndeshja e parë ku tha se “Xhemailji ishte i lodhur”

“Jam shumë e kënaqur sot. Sot kishim një motiv plus për të festuar. Blerimi pati shumë raste, unë e pashe mire Blerimin sot”, tha ajo në Tvsh. /ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU