Zidane lavdëron Ronaldon

Zinedine Zidane ka thënë se Cristiano Roanldo ka luajtur shumë mirë kundër Legias

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo nuk shënoi asnjë nga 5 golat kundër Legias, por kjo nuk e shqetëson Zinedine Zidane. Ai tha se Ronaldo në këtë ndeshje krijoi shumë raste dhe dhuroi dy asistime.

“Ronaldo dhuroi dy asistime dhe kjo është e rëndësishme për mua. Ai krijoi shumë raste dhe pritet për të janë gjithmonë të mëdha”, tha Zidane pas ndeshjes, citohet “Express”. (b.an)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU