Vrasja e komisarit Cuku/ Drejtori i Policisë: Autori profesionist, nuk la gjurmë

Drejtori i Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj ka dhënë sot detaje për vrasjen e ish-kryepolicit Artan Cuku. Duke folur për emisionin “Opinion” Hodaj tha se ka qenë 1 autor i vetëm.

Sipas tij, autori ka qenë mjaft i saktë në lëvizje dhe nuk ka lënë gjurmë, çka do të thotë se ai mund të jetë vrasës me pagesë.

Hodaj nuk konfirmoi nëse ka patur ose jo përleshje mes viktimës dhe autorit, por tha se në vendngjarje janë gjetur 2 gëzhoja të ndryshme armësh./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU