VIDEO/ Vlorë, pamjet me dron sjellin magjinë e Lungomares

Kjo video është realizuar me dron dhe përcjell pamjet nga lart të Lungomares në Vlorë.
Pista në mes të detit quhet ‘Hija e Diellit’ dhe do të duket e zhduket në varësi të baticave e zbaticave të detit. Pamjet dëshmojnë dhe pjesën e ndërtuar si dhe pemët që janë mbjellë përgjatë bregut të detit. Projekti eshte drejt përfundimit dhe së shpejti turistët do të shijojnë një pjesë të Vlorës tërësisht ndryshe.
ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU