VIDEO/ Trump afrohet të puthë Melanian por…ajo që ndodhi i habiti të gjithë

Një nga gjërat më të rëndësishme të një presidenti të ri është imazhi i tij si një njeri familjar.

Dje, në inaugurimin e 45-të në Uashington, Donald Trump ishte i rrethuar nga miqtë dhe familjarët.

Në sekondën e fundit para se të merrte podiumin për t’iu drejtuar turmës së njerëzve në National Mall, ai mendoi të bënte diçka të këndshme.

Me Michelle dhe Barack Obama që po shikonin, Trump iu afrua gruas së tij për t’ia dhuruar një puthje.

Por, nga një kënd i një kamere, duket se ata as nuk bënë kontakt me njëri-tjetrin./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU