VIDEO tronditëse/ Dadoja keqtrajton dhe kryen veprime të turpshme ndaj fëmijës invalid

Një video tronditëse është publikuar online nga prindërit e një fëmije që keqtrajtohej nga dadoja.

Bëhet fjalë për një vogëlush invalid ndaj të cilit siç shihet në video kryhen edhe veprime të turpshme. Dadoja i hipën sipër fëmijës i cili shfaqet duke bërtitur.

Ajo i vë të pasmet në fyturë dhe e tërheq zvarrë.

Videoja është në duart e autoriteteve në Masachutsets në SHBA dhe dadoja rrezikon 2 vite burg./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU