VIDEO / Tifozi i “Flamurtarit” pëson atak kardiak në stadium

Momente paniku në stadiumin e Vlorës.

Një tifoz pëson atak kardiak dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme, gjatë ndeshjes Flamurtari-Skënderbeu.

Tifozi i Flamurtarit, i cili ndodhej në tribunën qendrore të stadiumit Flamurtari, është ndjerë keq dhe është transportuar me urgjencë për në spital.

Më poshtë keni pamjet e kapura nga Ora News, kur ai transportohet me urgjencë.

/a.r

Momente ankthi në stadiumin e Vlorës, një tifoz pëson atak kardiak on Vidnews.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU