VIDEO/ Tenton një puthje me breshkën por i ndodh e papritura

Një i ri është kafshuar nga një breshke pasi ai tentoi ta puthte atë. 

Në pamjet filmike do të shikoni se si i riu afrohet për të puthur breshkën që mbante në duar dhe kjo e fundit papritmas e kafshon në buzë.

Fatmirësisht i riu nuk ka pësuar dëmtime serioze.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU