VIDEO/ Stresi demaskon këngëtarët dhe reperat: Ja si i blejnë klikimet

Edhe pse në kërkim nga policia, reperi Stresi ka hedhur një video në rrjetin e tij social, ku demaskon, sipas tij 95% të këngëtarëve shqiptarë. Stresi tregon në video sesi këngëtarët e reperat shqiptarë blejnë klikimet për videot e tyre

“Ja ku e keni menun tuaj (artista) 88% me statistika si rreperat shqiptare vjedhin klikimet … #bb4life #Real#Shqipe kjo shkon dhe per do shok tmi rrepera mos tju vin keq aaaa ju e dini se un i di … nuk ju bojn klikimet rrepera por zemra dhe qka ki kalu dhe qka perjeton pozitivisht ne ket jet dhe cfare ju rrethon jeta dhe cfare ju bjen zoti me plot zemer pranojeni !!!”- shkruan stresi.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU