VIDEO/ Stërvitja e fortë e “bishës”

Pitbulli konsiderohet si një nga qentë më të rrezikshëm në botë dhe nuk është e lehtë të menaxhosh gjithë fuqinë ai ka.

Ndërsa në videot e mëposhtme do të shihni se si mund të stërvitet ai.

Shikoni videon: 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU