VIDEO skandaloze në Tiranë/ Çifti kryen marrëdhënie në hyrjen e pallatit

Pamjet filmike të një çifti të rriturish, të cilët kryejnë marrëdhënie seksuale në hyrje të një pallati janë denoncuar ditën e sotme.

Në to duken dy të rinj, të cilët përfitojnë nga rënia e muzgut dhe “ia nisin punës”, pa pyetur nëse dikush mund të kalojë e t’i shikojë tërësisht të zhveshur.

Të rinjtë shijojnë marrëdhënien seksuale, ndërsa pranë tyre vihet re se kalon një zotëri, të cilit nuk i bën aspak përshtypje skena e turpshme.

Ndër të tjera, i shqetësuar, mesazh-dërguesi në JOQ shkruan: Shikoni çfarë skandalesh ndodhin në Tiranë. Hyrjet e pallateve janë kthyer në qendra seksi.

Videoja është më e gjatë se kaq dhe duken më shumë gjëra. Vajza kur bën seks nuk duket mirë ngaqë është ulur dhe gjysmën e trupit ka ngritur. Duart ika në tokë”.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU