VIDEO/ Shoferit i soset durimi duke pritur, shkatërron semaforin

Epo të presësh dy minuta që semafori të bëhet jeshil edhe të soset durimi, dhe kjo ndodh në një provincë të Kinës.

Shoferi i paduruar është arrestuar dhe filmuar teksa hedh në tokë semaforin në mes të rrugës.

Ai tha më pas para policëve se kishte mbi dy minuta që po priste të kalonte rrugën duke u shprehur se ishte në debat e sipër me mikun e tij pasagjer dhe ishte i irrituar./a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU