VIDEO/ Sherr me armë mes Cozman dhe Noizy, plagoset në kokë reperi shqiptar

Pas konfirmimit të policisë se është një i plagosur në përleshjen mes Babastars dhe OTR mësohet se i plagosuri është reperi Noizy, i cili është dërguar për në Qendrën Klinike Universitare të Prishtinës. Noizy thuhet të ketë marrë plagë në kokë.

Siç mëson gazeta “Zëri” të përfshirë në këtë përleshje kanë qenë reperi nga Shqipëria Noizy së bashku me grupin e tij kundër ish të dashurit të Tunës, Cosman.

Burime të zeri.info mësojnë se të dy palët kanë gjuajtur me armë në drejtim të njëri tjetrit ndërsa nga këto të shtëna ka mbetur i plagosur një shok i Noizyt.

ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU