VIDEO/ Sherr banal mes femrash në Tiranë, e reja tërheq zvarrë gruan dhe e përplas në tokë

Një sherr banal ka ndodhur në zonën e “Don Boskos” në Tiranë gjatë orëve të pasdites. Një grua e moshuar dhe një vajzë janë konfliktuar mes tyre, për arsye të cilat nuk i dimë.

Ajo që dëgjohet në video është zëri i vajzës së re, e cila mban veshur një xhup alla Era Istrefi. Vajza i thotë zonjës të ulë zërin dhe i kërkon që të mos e shikojë më, por se ku nuk do ta shikojë më, këtë nuk arrijmë ta kuptojmë.

E reja e kap si leckë të moshuarën dhe e përplas atë në tokë, ndërsa mes tyre futen edhe disa djem, ku ai që bie në sy, është një djalë me bluzë të kuqe, i cili mban anën e vajzës./joq/a.k

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU