VIDEO/ Pamjet me dron të një Tirane plotësisht të bardhë

Dita e djeshme nga qenë një “eveniment” për shkak të sasisë së madhe të dëborës së rënë. Jo pak njerëz kanë lënë shtëpitë e tyre për të parë dëborën, për të luajtur dhe sigurisht për të bërë foto.

Në videon e mëposhte, postuar nga Tilllate, mund të shihni pamje me dron të një kryeqyteti të mbuluar plotësisht nga e bardha e dëborës./java/a.k

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU