VIDEO/ Monstra befason peshkatarët, krijesa e mistershme 5 metër

Një specie e rrallë ka rënë në rrjetat e peshkatarëve në brigjet e Kilit në Amerikën Latine.

Krijesa ishte afro 5 metër e gjatë dhe kishte një pamje të frikshme.

Gjallesa është identifikuar si “peshkaqeni gjigant” dhe është tepër i rrallë.

Pamjet tregojnë peshkun prej pesë metrash të shtrirë nëpër kuvertë ndërsa peshkatarët kuriozë e rrethojnë atë./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU