VIDEO/ Mihailoviç përplaset me tifozët para finales së Kupës së Italisë

Tension jashtë stadiumit “Olimpico” para finales së Kupës së Italisë mes ish-klubit të tij, Lazios dhe Atalantës.

Trajneri serb i Bolognës, Sinisa Mihajlovic, ka debatuar me tifozët të cilët e kanë ofenduar. Në video shihet dhe ndërhyrja e policisë.

g.kosovari

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU