VIDEO/ Kjo parukiere ka një mënyrë të veçantë të të stiluarit të flokëve

E sigurt që nuk jeni përballur kurrë me një parukiere të tillë! Video e Penny Lee duke i hedhur në prehër klientit të saj ndërsa i priste flokët është bërë mjaft popullore.

Modelja e Instagramit është e njohur për videot e saj të twerk-ing. Dhe në video ajo shihet duke iu hedhur në prehër Mike Ruga në një dyqan berberi.

E veshur me një bluzë të zezë, të brendshme ngjyrë të kuqe dhe një palë taka të kuqe, Penny u filmua duke prekur flokët e Mike para se të ulej në prehër.

 

View this post on Instagram

 

GETTIN A CUT BY MY FAVORITE BARBER @ms.pennylee ! LADIES, YOU’D BE COOL WITH YA MAN GETTIN A CUT BY HER ?

A post shared by Mike Ruga (@mikeruga) on

Ndërsa klientët e tjerë e shikojnë. Mike ndau video në Instagram me titullin: “Të të priten flokët nga parukierja ime e preferuar.”

Edhe Penny publikoi pamjet dhe shkroi: “Mora licencën si parukiere dhe Mike Ruga është klienti im i parë.”/ i.h

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU