VIDEO/ Ja si i provokon fansat e saj modelja australiane

Një modele australiane ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram duke i pyetur nëse e gjenin dot këngën që ajo luan në piano.

Ajo po luan një këngë në piano por e veshur vetëm me tanga të kuqe.

Duke ngacmuar ndjekësit se e gjeni dot titullin e kësaj kënge?

Modelja Jem Wolfie shpesh herë ka treguar të pasmet në foton e saj të postuara në Instagram.

26-vjeçarja, ka 2,4 milionë ndjekës në Instagram, dhe pozon në mënyra të ndryshme sa më provokative e ulur në karrige, duke nxjerrë në pah ndoshta “asetin” e saj më të mirë.

g.kosovari

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU