Video (In memoriam)/Humor nga aktorët parodistë të Vlorës

 

Buzeqeshjet dhe të qeshurat me lot që na kanë dhuruar me humorin e tyre, artin e tyre të bukur dhe të veçant për nga mënyra e sjelljes me aq thjeshtësi dhe madheshti njëkohesisht, i ka shndërruar në feniks të humorit dhe artit të bukur shqiptar.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU