VIDEO / “Imagjinoni dot çfarë ndodh në shtëpinë e Presidentit?”

Nga Bledi Mane / Pamfleti

BURRË E GRUA, MISH E THUA!
11 vjet më parë, në parlamentin shqiptar Ilir Meta iu lëshua në menyre kafsherore nje gruaje, Jozefina Topallit, me fjalorin me të ndyre. Ndiqni videon e mos komentoni asgjë!!!

BURRË E GRUA, MISH E THUA! (PJESA E DYTË)
11 vjet më pas, ne te njejtin vend, ne te njejtin parlament, Monika Kryemadhi, gruaja e Ilir Metes kopjon bashkeshortin e saj por me nje ndryshim. I versulet nje burri me fjalor dhe dhune te paprecedente.
Pasi te keni pare te dyja videot, e Imagjinoni dot cfare behet brenda murreve te shtepise se Ilirirt dhe Monikes???

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU