VIDEO/ I riu bën plazh në një gropë me ujë në mes të…asfaltit

Një i riu ka gjetur një mënyrë mjaft qesharake se sit ë freskohet në këto ditë të nxehta

Ai ka marrë një birrë dhe është futur në një gropë me ujë që gjendej në rrugë .

Hidhini një sy videos së më poshtme dhe ju sigurojmë se do të shkriheni së qeshuri.

a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU