VIDEO/ Dy artistet shqiptare puthen në buzë në mes të emisionit

“Shiko Kush Luan” edhe këtë javë vjen me gjëra tejet interesante. Të ftuar janë edhe shumë artistë të njohur dhe mjaft të dashur për publikun shqiptar. Në videon e publikuar nga Luana, në një moment shihen dy këngëtaret, Evi Reçi dhe Lori teksa puthen në buzë me njëra-tjetrën. Veprimi i tyre ka befasuar gjithë publikun ndërkohë që Vjollca u shpreh se është një ndër puntatat më të mira të saj. Po ashtu e ftuar është edhe Fjolla Morina e cila haptazi thotë se Tuna Sejdiu duhet të heqë dorë nga muzika. /MA.ME

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU