VIDEO/ Dashamir Shehi: “Kryeministrisë i vijmë rrotull, që të mos e djegin”

Dashamir Shehi ka treguar në emisionin “Dritare me Rudinën” arsyen e ecjes që opozita bën rreth kuadratit të kryeministrisë, sa herë ka protesta. “Basha i sjell rrotull protestuesit që godinës të mos i vihet zjarri dhe bën shumë mirë”, ka thënë ai.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU