VIDEO/ Basha fton qytetarët në protestë: Asnjë hap pas!

Kreu i PD, Lulzim Basha ka ftuar të gjithë qytetarët që të marrin pjesë në protestën e nesërme të opozitës.

Në një status në Facebook, Basha thotë se nuk ka asnjë hap pas.

Të gjithë në Tiranë nesër, më 25 maj në orën 19:00, për të treguar vendosmërinë tonë për liri, për demokraci, për zgjedhje të lira e një qeveri nga populli, të popullit dhe për popullin, për Shqipërinë si e gjithë Europa. Asnjë hap pas! #25maj #ShqipëriaSiEuropa”, shkruan Basha.

g.kosovari

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU