VENDIMI / PD-LSI, sërish në rrugë mbrëmjen e 25 majit

Partia Demokratike dhe aleatët e saj kanë vendosur të dalin sërish në Bulevard më 25 maj.

Vendimi është marrë pas konsultimeve mes partive, por edhe në kryesinë e PD.

Mësohet se protesta do të nisë në orën 19:00 të së shtunës së 25 Majit.

VIJON…

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU