Urimi i veçantë i Edi Ramës për Majlinda Kelmendin

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka uruar Majlinda Kelmendin për medaljen e artë në Rio2016.

Në një status në Twitter, Rama ka shkruar ‘Super Majlinda Kelmendi, urim, urime, urime’ dhe ka postuar flamuj të Kosovës dhe të Shqipërisë. (b.an)

ediramaat_1470607336-6883236

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU