Tragjedi në Durrës/ Gruaja në depresion qëllon veten me çifte, vdes rrugës për në spital  

Për shkak të plagës dhe hemorragjisë, gruaja ka ndërruar jetë rrugës për në Spitalin Rajonal të Durrësit.Nga kryerja e veprimeve hetimore rezultoi se shkak për aktin ekstrem ka qenë gjendja e rënduar psikologjike.Materialet i kaluan Prokurorisë  së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale “Shkaktimi i vetëvrasjes”.
ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU