Tradhti në BB, Fiorentina kap në tualet Olsin me Ambrën, plas sherri

Fiorentina bëhet shpesh xheloze për Olsin, por me hyrjen e Ambras në shtëpi këto ndjenja janë shtuar akoma edhe më tepër edhe përse ka marrë konfirmimin e partnerit të saj se ai nuk ka asgjë me vajzën nga Shkodra.

Fiorentina gjen në tualet Ambrën me Olsin dhe mbyllet brenda tualetit e revoltuar. Olsi e pyet nga jashtë se çfarë do veshi, por Fiorentina nuk i përgjigjet. E pasi Olsi hap derën e tualetit, ajo i kërkon të largohet.

Pasi del nga tualeti, Olsi e ndjek nga pas duke i qeshur ndërsa Fiorentina i kërkon ta lërë të qetë./Big Brother/a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU