Totenham rivalizon Interin e Juven për Lavezzin

“Telefoot” raporton se Totenhemi do  rivalizojë ekipet italine Inter dhe Juventus për të siguruar shërbimet e sulmuesit të Paris Saint-Germain Ezequiel Lavezzi,.

Kontrata e Lavezit skadon në Qershor dhe sheikët nuk kanë ndermend ta mbajnë më gjatë prandaj Lavezzi do të jetë i lirë për një çmim të favorshëm gjatë merkatos së janarit, raporton ORAinfo. A do të jetë Premier Liga Angleze, liga e tij e ardhshme apo do të vendosë të kthehet përseri në Itali, kjo mbetet të shihet.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU