Tjetër tërmet godet Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra

Nuk kane te mbaruar lekundjet e termeteve ne vend. IGJEUM raporton se ka regjistruar nje tjeter lekundje termeti pak pas mesnate.

Sipas te dhaneve, termeti u regjistrua ne oren 00:07 te dates se sotme dhe kishte epiqendren ne Fushe Kruje.

Ai nuk eshte ndier shume, pasi per fat ka pasur nje magnitude te vogel, 1.3./a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU