“Ti dhe Ermal Mamaqi u bëtë milionerë me injorancën tonë”, komentuesi përplaset me Bes Kallakun

Aktori Bes Kallaku është konfliktuar me një nga ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram.

Teksa ka njoftuar një projekt kinematografik, qytetari i ka kërkuar më tepër profesionalizëm dhe mesazhe sensibilizuese.

Ndjekësi nuk e ka mirëpritur këtë lajm dhe i ka shkruar:

“I keni rënë lapsit ju me shqiptarët që qeshim me ka*lliqet tuaja dhe të Ermalit. U bot milionera me injorancën tonë. Ju lumtë, i fusni një film pa lidhje leku letër. Qr shenjat e kiametit”- shkruan komentuesi në postimin e Bes Kallakut.

Ndërkohë aktori i është përgjigjur:

“Nuk ke faj vllai, fiks shenjat e kiametit. Kur lexo komente dhe arsyetime si ky i yti me vjen t’i them zotit, – Gjatë e ke çu… mbylle me kaq.”

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU