Thyhen të gjitha veturat e Komunës së Mitrovicës

Para pak minutash në parkingun e kuvendit komunal të Mitrovicës (bashkisë), disa vetura janë dëmtuar. Atyre u janë thyer xhamat dhe janë prishur në disa vende.

Gazeta Express sjell fotot nga vendi i ngjarjes. (b.an)

13330403-1552023565102870-1303835369-n_1464782196-4133097

13329830-1552023575102869-1356013790-n_1464782201-2777578

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU