Teuta mposht Bylisin dhe shkarkon trajnerin, Canaj: Ekipi më tradhtoi

  Teuta mori një fitore të rëndësishme përballë Bylisit me shifrat 3-0.

  Kjo disfate ishte e papranueshme per trajnerin Agim Canaj i cili dha doreheqjen e parevokueshme nga stoli.

  Pas ndeshjes tekniku Canaj deklaroi se “Ndihem i tradhëtuar nga skuadra.

  “Sot ishte si një ndeshje finale për ne, e kishim përgatitur këtë sfidë por edhe unë që isha në pankinë nuk po u besoja syve.

  Në 25 minutat e para skuadra nuk bëri asgjë në fushë, gaboi në gjithcka dhe pësuam 3 gola.

  Më pas nuk kishim moralin e duhur për të reaguar. Objektivat tonë janë kompromentuar shumë pas kësaj humbjeje dhe unë jap dorëheqjen.

  I uroj suksese skuadrës së Bylisit në ndeshjet e ardhshme po ashtu edhe trajnerit të ri që do të marrë drejtimin e ekipit”tha ai.

  S'KA KOMENTE

  PËRGJIGJU