Snajpera dhe qindra policë, çfarë po ndodh në “Elbasan Arena”

Pak minuta para se të nisë ndeshja mes Shqipërisë dhe Izraelit, qindra forca policie janë mbledhur në Elbasan Arena.

Stadiumi në Elbasan është rrethuar plotësisht nga forcat policore dhe snajperat, një skenar i cili ka ndodhur dhe më parë kur kombëtarja kuqezi ka luajtur me Izraelin.

Autoritetet izraelite kanë dhënë paralajmërime edhe për këtë herë, se mund të ketë ndonjë sulm të mundhsmë terrorist gjatë ndeshjes.

Fotot janë postuar nga News24.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/lajme-nga-shqiperia/snajpera-dhe-qindra-forca-policie-cfare-po-ndodh-ne-elbasan-arena-573911/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU