Si ta forconi sinjalin e internetit tuaj? Ju duhet vetëm, një kanaçe! (VIDEO)

Të gjithë kemi nevojë për sinjale të mira të Wi-Fi, por nganjëherë kemi probleme. Kjo është metoda që funksionon edhe ndonse kërkon t’a provoni disa herë.

Në këtë video tregohet efekti i një kanaçe të birrës në zgjerimin e sinjaleve të Wi-Fi.

Për më tepër, ju mund të provoni këtë metodë me mjete të thjeshta që gjenden në shtëpi. Krejt çka ju duhet është një palë gërshërë, një shirit ngjitës, një prerës i letrës dhe një kanaçe e zbrazur./express/a.k

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU