Shqiptari Xhaka kërkohet nga Barcelona

    Duket e pabesueshme, por shumë shpejt shqiptari Granit Xhaka mund të veshë fanellën e Barcelonës në kampionatin spanjoll të futbollit.

    Mediat zvicerane shkruajnë që Drejtori Sportiv i blaugranave, Ariedo Braida, do të jetë këtë të mërkurë në Torino për të ndjekur nga afër ndeshjen mes Juventusit dhe Borussia Monchengladbach me qëllimin për të vëzhguar Paul Pogba dhe Granit Xhakën.

    S'KA KOMENTE

    PËRGJIGJU